Üdvözöljük oldalunkon Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda   Click to listen highlighted text! Üdvözöljük oldalunkon Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Powered By GSpeech
VorosmartyLogo       alapitvany logouj

 VÖRÖSMARTY MIHÁLY KATOLIKUS

ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA

"Mi dolgunk a világon? küzdeni

Erőnk szerint a legnemesbekért."

 • Üdvözöljük honlapunkon!
  Üdvözöljük honlapunkon!
 • Gyermekeket nevelünk-oktatunk...
  Gyermekeket nevelünk-oktatunk...
 • ...ügyelünk testi egészségükre,...
  ...ügyelünk testi egészségükre,...
 • gondot viselünk szellemi épségükre...
  gondot viselünk szellemi épségükre...
 • lelki fejlődésüket figyelemmel kisérjük...
  lelki fejlődésüket figyelemmel kisérjük...
 • ...hogy emberként léphessenek az életbe.
  ...hogy emberként léphessenek az életbe.
 • Ezek vagyunk, ez a mi iskolánk!
  Ezek vagyunk, ez a mi iskolánk!

eKRÉTA belépés

 Az iskola elektronikus naplójába való belépéshez a tanulóknak felhasználónévként az oktatási azonosítóra  van szükség (7xxxxxxxxxx alakú szám, a diákigazolványon vagy az OM által kiadott oktatási kártyán található), jelszóként a születési dátumot kell beírni ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban.


e ellenorzo

Heti menü

menu
Jó étvágyat!
péntek, 20 november 2020 13:47

Járványügy indokolta változások

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)

Kedves érdeklődők, Tisztelt Szülők!

Iskolánk vezetése az országban uralkodó helyzet miatt a következő módosításokat vezette be:

Az iskola területére testhőmérséklet ellenőrzése után csak és kizárólag az intézmény tanulói és dolgozói léphetnek - csak kivételes esetekben jöhetnek be mások. (Pl.: működéshez szükséges munkálatokhoz, felülvizsgálatokhoz műszaki szakemberek, postás.)

Az iskola területén közösségi terekben (aula, folyosók és mosdóhelységek), ahol más osztályba tartozók is megfordulhatnak, kötelező a maszk viselése mindenki számára. Ez alól kivétel az étkező az ebéd elfogyasztásának az idejére. Máskor étkezni csak az osztályteremben szabad.

Ideiglenesen megszüntetjük felső tagozaton a nívócsoportokat, az érintett foglalkozásokat osztálykeretben tartjuk. Minden osztály a testnevelés, technika és informatika kivételével az osztálytermében tölti a tanítást, ezzel is csökkentve az egymás közötti érintkezések számát. A hittanórákon a katolikus hittanon résztvevők maradnak osztályteremben, a más felekezetűek hetente osztályonként, egymást váltogatva tudnak egyházuk szerinti hitoktatáson részt venni, amennyiben hittanáruk jelen van.

Amennyiben láthatóan rosszul van gyermek, esetleg tüneteket észlelünk rajta, elkülönítjük és értesítjük a szülőt.

A délutáni foglalkozásokat (tanulószoba, szakkör) szintén ideiglenesen felfüggesztjük, azok elmaradnak. Emiatt az ebéd után a felsős tanulók felügyelet nélkül lennének, haza kell menniük.

Megértésüket köszönjük.

 

Megjelent: 599 alkalommal Utoljára frissítve: péntek, 20 november 2020 16:36
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tájékoztatás a szünnapok felügyeleti rendjéről

Az iskola gondoskodik a tanulók felügyeletéről a tanítás nélküli munkanapokon és azon időszakokban, amikor a tanítás korábban ér véget.

Amennyiben a szülők igénylik a gyermekük iskolai felügyeletét, azt a kérdéses időpont előtt 3 munkanappal kell jelezniük az osztályfőnöknek (osztálytanítónak).

Névadónk

voros
A képre kattintva többet megtudhat iskolánk névadójának életéről.

Weboldalunkon sütiket használunk az optimális működés érdekében. Oldalaink böngészésekor hozzájárul a sütik használatához.
Ok
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech