
A mai napon Szent Márton püspökre emlékeztünk
16 órától szentmisén vettünk részt, majd lámpásainkkal átvonultunk az óvoda udvarára, ahol szeretet vendégséggel vártuk kedves vendégeinket. Esténket egy kedves közös tánccal zártuk.
Istennek legyen hála, egy nagyon szép közös délutánnak lehettünk részesei, ahol az óvoda munkaközössége és a családok hitüket megerősítve, ismét közelebb kerülhettek egymáshoz.
——————————————————
Szent Márton napja arra tanít, hogy egy kis jócselekedet is fényt hozhat mások életébe — és a miénkbe is.
Lámpásaink pedig megerősítenek bennünket abban, hogy a jóság és az együttérzés fénye igenis világít a sötétben!
© 2026 Vörösmarty Katolikus-Miskolc