
Assisi Szent Ferencre emlékeztünk, aki az állatok és a természet védőszentje.
Óvodánkban egy kedves és barátságos ÁLLATSIMOGATÓVAL leptük meg a gyermekeket 2025.10.02-án. Vendégeink két kutyus, egy tyúkocska, egy kakas, egy nyuszi, két cica és egy sikló voltak.
A program második felében a Levendula és Kagyló csoport gyermekeivel teljesítettük az állatvédelmi témahét titkos projektjét.
Befejezésként üdvözölhettük óvodánk új lakóját, Georgie-t, a teknősbékát… mert célunk, hogy a felelős állattartás érzése már kis korban kialakuljon.
© 2026 Vörösmarty Katolikus-Miskolc