
Húsz lelkes kisdiák vett részt az idei hittantáborban Egerben.
Betekintést nyertek a szemináriumi életbe, felfedezték a bazilikát, az Érseki Palotát és annak titokzatos pincerendszerét. Zoltán atya szentmiséjén együtt imádkoztak. A történelmi belvárost játékos, „szabadulószobás” feladatokon keresztül ismerték meg, amelyeket Cili néni állított össze számukra. Fagyizás, játszóterezés és sok-sok nevetés színesítette a napokat. Minden pillanatban ott volt velük a közösség öröme és Isten szeretete. Lélekben feltöltődve, élményekkel gazdagon tértek haza.
Hálásan köszönjük pedagógusaink, Novák Katalin és Németné Tavas Cecília áldozatos munkáját, amellyel felejthetetlenné tették ezt a tartalmas három napot gyermekeink számára.
© 2026 Vörösmarty Katolikus-Miskolc